SALAMIDA HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −3 735 | −3 360 | −4 961 | −3 554 | −4 175 | −3 200 | −1 536 | −9 361 | −3 875 | 16 816 | −129 755 | −147 306 | 0 |
| Resultat før skatt | 969 673 | 1 083 987 | 719 797 | 534 626 | 1 126 048 | 779 398 | 624 445 | 438 534 | 240 475 | 220 562 | −92 145 | −89 068 | 0 |
| Årsresultat | 937 344 | 1 082 329 | 719 797 | 534 626 | 1 126 048 | 779 398 | 624 445 | 438 534 | 240 475 | 220 562 | −71 868 | −69 404 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 587 501 | 797 829 | 1 015 841 | 847 045 | 426 819 | 1 043 771 | 1 104 974 | 588 529 | 254 040 | 146 677 | 125 549 | 109 770 | 0 |
| Egenkapital | 1 553 514 | 796 171 | 1 015 841 | 847 045 | 426 819 | 1 043 771 | 1 104 974 | 588 529 | 255 795 | 118 795 | −61 272 | 10 596 | 0 |
| Sum gjeld | 33 987 | 1 658 | — | — | — | — | — | — | −1 755 | 27 882 | 186 821 | 99 174 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | −1 755 | 27 882 | 186 821 | 99 174 | 0 |
| Egenkapitalandel | 97,9 % | 99,8 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100,7 % | 81 % | −48,8 % | 9,7 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.