M. AHRENKIEL HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 2 027 383 | 417 565 | — | — | — | −36 757 | −4 634 | — | — | — | 0 | — | −8 170 |
| Resultat før skatt | 2 414 687 | 255 576 | 5 697 058 | 1 359 293 | 201 843 | 1 317 099 | −796 920 | −1 209 909 | 1 164 928 | 361 384 | 1 269 396 | 94 144 | −600 000 |
| Årsresultat | 2 414 687 | 255 576 | 5 759 418 | 1 668 227 | 194 848 | 1 380 657 | −796 920 | −1 209 909 | 1 164 928 | 361 384 | 1 269 396 | 94 144 | −600 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 16 872 281 | 15 753 328 | 17 435 185 | 12 403 267 | 9 200 997 | 2 216 720 | 3 253 881 | 1 209 944 | 2 922 452 | 2 158 073 | 4 248 547 | 94 144 | 0 |
| Egenkapital | 12 036 436 | 9 621 749 | 9 366 173 | 3 606 755 | 1 938 528 | 1 743 680 | 363 023 | 1 159 943 | 2 369 852 | 1 204 924 | 843 540 | −425 856 | −520 000 |
| Sum gjeld | 4 835 845 | 6 131 579 | 8 069 012 | 8 796 512 | 7 262 469 | 473 040 | 2 890 858 | 50 001 | 552 600 | 953 149 | 3 405 007 | 520 000 | 520 000 |
| Kortsiktig gjeld | 4 835 845 | 6 131 579 | 3 399 169 | 4 998 181 | — | 473 040 | 2 890 858 | 50 001 | 552 600 | 953 149 | 3 405 007 | 520 000 | 520 000 |
| Egenkapitalandel | 71,3 % | 61,1 % | 53,7 % | 29,1 % | 21,1 % | 78,7 % | 11,2 % | 95,9 % | 81,1 % | 55,8 % | 19,9 % | −452,3 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.