NIFI INVEST ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −10 670 |
| Resultat før skatt | −2 255 321 | −4 862 | −19 223 | — | — | — | — | — | 132 017 | — | — | — | 230 464 |
| Årsresultat | −2 252 770 | −4 862 | 3 972 | −3 193 764 | −30 003 | 41 689 | −5 127 | 61 611 | 132 017 | −1 943 726 | −423 562 | 205 096 | 230 464 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 91 199 | 37 913 | 37 912 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 229 178 | 646 175 | 335 267 |
| Egenkapital | −6 999 599 | −4 746 829 | −4 741 967 | −4 745 939 | −1 552 175 | −1 522 172 | −1 563 861 | −1 558 734 | −1 620 345 | −1 752 362 | 191 364 | 614 926 | 310 464 |
| Sum gjeld | 7 090 798 | 4 784 742 | 4 779 879 | 4 745 942 | 1 552 175 | 1 522 172 | 1 563 861 | 1 558 734 | 1 620 345 | 1 752 362 | 37 814 | 31 249 | 24 803 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 37 814 | 31 249 | 24 803 |
| Egenkapitalandel | −7 675,1 % | −12 520,3 % | −12 507,8 % | −158 197 966,7 % | — | — | — | — | — | — | 83,5 % | 95,2 % | 92,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.