BAGERGRUPPEN HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −16 875 | −17 055 | −16 875 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 772 736 | 118 318 | 1 238 940 | 717 185 | 589 960 | 406 260 | 471 728 | −282 916 | −71 090 | 1 300 228 | 848 870 | 168 776 | −8 000 |
| Årsresultat | 771 530 | 136 306 | 1 234 577 | 719 863 | 592 597 | 414 176 | 477 187 | −276 586 | −65 307 | 1 309 694 | 859 915 | 186 554 | −6 240 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 136 980 | 5 346 301 | 5 266 376 | 4 215 690 | 3 629 308 | 3 014 533 | 2 706 570 | 2 290 537 | 2 734 180 | 3 085 831 | 1 614 186 | 854 065 | 241 760 |
| Egenkapital | 5 709 218 | 4 937 688 | 5 101 382 | 4 016 805 | 3 296 941 | 2 904 344 | 2 490 168 | 2 012 981 | 2 289 567 | 2 354 874 | 1 045 180 | 185 265 | 73 760 |
| Sum gjeld | 427 762 | 408 613 | 164 994 | 198 885 | 332 367 | 110 189 | 216 402 | 277 556 | 444 613 | 730 957 | 569 006 | 668 800 | 168 000 |
| Kortsiktig gjeld | 427 762 | 408 613 | 164 994 | 198 885 | 332 367 | 110 189 | 216 402 | 277 556 | 444 613 | 730 957 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 93 % | 92,4 % | 96,9 % | 95,3 % | 90,8 % | 96,3 % | 92 % | 87,9 % | 83,7 % | 76,3 % | 64,7 % | 21,7 % | 30,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.