Syenergi A/S
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−4 354 936 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −21 185 | −26 975 | −17 665 | −7 500 | −7 500 | −8 750 | −8 750 | −7 500 | −9 741 | −28 530 | −16 750 | −20 286 | −49 471 |
| Resultat før skatt | −3 228 925 | −1 977 363 | 4 726 | 315 661 | −52 827 | 74 496 | 509 952 | 44 662 | −209 445 | −304 885 | −2 270 492 | −25 750 | −50 267 |
| Årsresultat | −3 224 265 | −1 939 372 | 4 726 | 315 661 | −52 827 | 74 496 | 510 283 | 46 312 | −209 445 | −304 885 | −2 270 492 | −21 715 | −38 442 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 665 960 | 5 939 946 | 4 720 379 | 2 755 528 | 573 878 | 619 205 | 535 959 | 16 926 | 0 | 184 775 | 461 851 | 5 071 931 | 4 968 963 |
| Egenkapital | −4 354 936 | −1 130 671 | 808 701 | 803 975 | 488 314 | 541 141 | 466 645 | −43 638 | −89 950 | 119 495 | 429 380 | 4 882 728 | 4 904 443 |
| Sum gjeld | 9 020 896 | 7 070 617 | 3 911 678 | 1 951 553 | 85 564 | 78 064 | 69 314 | 60 564 | 89 950 | 65 280 | 32 471 | 189 203 | 64 520 |
| Kortsiktig gjeld | 9 020 896 | 7 070 617 | 3 911 678 | 41 875 | 85 564 | 78 064 | 69 314 | 60 564 | — | 65 280 | 32 471 | 189 203 | 64 520 |
| Egenkapitalandel | −93,3 % | −19 % | 17,1 % | 29,2 % | 85,1 % | 87,4 % | 87,1 % | −257,8 % | — | 64,7 % | 93 % | 96,3 % | 98,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.