TT-STILLADSER ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−356 123 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 930 523 | −1 200 284 | −778 558 | −603 369 | −903 031 | 1 081 693 | −632 902 | 428 142 | 118 737 | 514 447 | 1 684 286 | 250 117 | 669 074 |
| Resultat før skatt | 859 815 | −1 268 853 | −822 740 | −625 679 | −947 377 | 1 028 114 | −683 826 | 427 440 | 117 831 | 493 651 | 1 678 384 | 246 048 | 672 909 |
| Årsresultat | 1 062 061 | −1 454 489 | −631 290 | −559 083 | −693 651 | 790 961 | −536 536 | 329 756 | 240 844 | 334 525 | 1 202 273 | 202 968 | 479 534 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 824 702 | 1 243 315 | 2 560 813 | 1 979 731 | 1 780 014 | 4 318 242 | 2 768 176 | 3 621 081 | 1 923 802 | 1 779 973 | 3 350 828 | 1 139 042 | 1 104 239 |
| Egenkapital | −356 123 | −1 418 184 | 36 304 | 667 595 | 1 226 677 | 1 920 326 | 1 129 365 | 1 665 901 | 1 336 144 | 1 095 300 | 760 775 | 708 502 | 505 534 |
| Sum gjeld | 2 180 825 | 2 661 499 | 2 524 509 | 1 312 136 | 553 337 | 2 397 916 | 1 638 811 | 1 955 180 | 587 658 | 684 673 | 2 590 053 | 430 540 | 598 705 |
| Kortsiktig gjeld | 2 180 825 | 2 661 499 | 2 524 509 | 1 312 136 | 553 337 | — | 1 638 811 | 1 955 180 | 587 658 | 684 673 | 2 590 053 | — | 598 705 |
| Egenkapitalandel | −19,5 % | −114,1 % | 1,4 % | 33,7 % | 68,9 % | 44,5 % | 40,8 % | 46 % | 69,5 % | 61,5 % | 22,7 % | 62,2 % | 45,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.