CONFLEX ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | 434 583 | 416 858 | 218 471 | 684 183 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −102 760 | 820 847 | 813 464 | 201 001 | 1 064 392 | −102 058 | 692 997 | 47 054 | 309 491 | 683 719 | 1 017 434 | 802 831 | 709 450 | 555 212 |
| Årsresultat | −84 019 | 638 858 | 633 372 | 155 120 | 829 872 | −79 556 | 540 132 | 36 699 | 241 070 | 533 392 | 777 763 | 606 161 | 531 625 | 415 787 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 934 483 | 4 157 270 | 3 712 918 | 3 511 510 | 3 621 741 | 3 162 423 | 3 407 642 | 2 831 548 | 2 962 268 | 2 879 331 | 2 329 786 | 1 720 260 | 1 073 229 | 760 033 |
| Egenkapital | 3 712 494 | 3 864 013 | 3 375 155 | 3 191 783 | 3 336 663 | 2 906 791 | 3 096 947 | 2 664 815 | 2 733 916 | 2 596 246 | 2 162 854 | 1 485 091 | 974 530 | 538 505 |
| Sum gjeld | 221 989 | 293 257 | 337 763 | 319 727 | 285 078 | 255 632 | 310 695 | 166 733 | 228 352 | 283 085 | 166 932 | 235 169 | 98 699 | 221 528 |
| Kortsiktig gjeld | 221 989 | 293 257 | 337 763 | 319 727 | 285 078 | 255 632 | 310 695 | 166 733 | 228 352 | — | — | — | 98 699 | 221 528 |
| Egenkapitalandel | 94,4 % | 92,9 % | 90,9 % | 90,9 % | 92,1 % | 91,9 % | 90,9 % | 94,1 % | 92,3 % | 90,2 % | 92,8 % | 86,3 % | 90,8 % | 70,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.