TH. HYVELED ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −10 167 | −33 531 | −23 550 | −25 200 | — | −20 731 | −90 984 | −24 325 | −73 886 | −206 992 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −30 675 | 71 050 | −34 197 | 129 089 | 135 166 | — | 120 943 | 156 401 | 31 846 | −255 656 | −68 887 | −37 446 | 56 397 |
| Årsresultat | −43 527 | 55 238 | −26 671 | 125 665 | 135 166 | −196 325 | 120 943 | 156 401 | 31 846 | −256 062 | −77 687 | −28 646 | 42 312 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 891 578 | 924 637 | 917 355 | 918 816 | 782 227 | 639 215 | 830 509 | 734 719 | 571 120 | 610 918 | 866 488 | 1 376 248 | 1 729 224 |
| Egenkapital | 861 982 | 905 508 | 850 270 | 876 941 | 751 276 | 616 110 | 812 435 | 691 492 | 535 091 | 503 245 | 759 307 | 836 994 | 865 640 |
| Sum gjeld | 29 596 | 19 129 | 67 085 | 41 875 | 30 951 | 23 105 | 18 074 | 43 227 | 36 029 | 107 673 | 107 181 | 539 254 | 863 584 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 67 085 | — | 30 951 | 23 105 | 18 074 | 43 227 | 36 029 | 107 673 | 107 181 | 539 254 | 863 584 |
| Egenkapitalandel | 96,7 % | 97,9 % | 92,7 % | 95,4 % | 96 % | 96,4 % | 97,8 % | 94,1 % | 93,7 % | 82,4 % | 87,6 % | 60,8 % | 50,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.