SYNNEST HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−38 151 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 120 000 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −4 500 | 1 280 | −6 200 | −6 200 | −6 200 | 36 045 | −2 500 | 0 | 0 | −228 795 | −22 052 | −1 625 | −5 552 | 117 300 |
| Resultat før skatt | −6 027 | 1 288 | −6 204 | −6 682 | −6 208 | 33 457 | 55 306 | 0 | −947 566 | 2 237 156 | −1 540 783 | −941 773 | 352 951 | 350 091 |
| Årsresultat | −6 027 | 1 288 | −8 932 | −3 954 | −6 208 | 34 007 | 55 306 | 0 | −947 566 | 2 237 156 | −1 552 783 | −684 528 | 352 951 | 350 091 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 97,8 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 291,7 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 716 | 2 044 | 3 214 | 5 753 | 1 106 | 16 725 | 57 907 | 101 | 101 | 998 542 | 282 591 | 221 168 | 948 146 | 551 645 |
| Egenkapital | −38 151 | −32 124 | −33 412 | −24 480 | −20 526 | −14 318 | 9 481 | −45 825 | −45 825 | 901 741 | −1 335 415 | 217 368 | 901 896 | 548 945 |
| Sum gjeld | 40 867 | 34 168 | 36 626 | 30 233 | 21 632 | 31 043 | 48 426 | 45 926 | 45 926 | 96 801 | 1 618 006 | 3 800 | 46 250 | 2 700 |
| Kortsiktig gjeld | 40 867 | 34 168 | 36 626 | 30 233 | 21 632 | 31 043 | 48 426 | 45 926 | 45 926 | 96 801 | 1 618 006 | 3 800 | 46 250 | 2 700 |
| Egenkapitalandel | −1 404,7 % | −1 571,6 % | −1 039,6 % | −425,5 % | −1 855,9 % | −85,6 % | 16,4 % | −45 371,3 % | −45 371,3 % | 90,3 % | −472,6 % | 98,3 % | 95,1 % | 99,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.