LCH2612 ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −133 | −148 | −6 886 | −177 | −458 | −710 | −1 061 | −2 540 | −314 341 | 3 039 228 |
| Resultat før skatt | −5 466 133 | 7 625 617 | 2 406 498 | 192 363 | 1 442 431 | 409 183 | 1 065 169 | 842 594 | −163 723 | 3 211 852 |
| Årsresultat | −4 283 848 | 5 825 148 | 1 574 313 | 150 043 | 1 130 399 | 319 269 | 830 832 | 683 059 | −163 723 | 2 193 353 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 954 872 | 16 826 151 | 10 306 891 | 8 237 799 | 8 035 375 | 6 909 682 | 6 590 898 | 5 760 066 | 5 077 007 | 6 959 307 |
| Egenkapital | 10 330 751 | 15 114 600 | 9 789 451 | 8 215 138 | 7 815 975 | 6 909 682 | 6 590 898 | 5 760 066 | 5 077 007 | 5 337 330 |
| Sum gjeld | 1 624 121 | 1 711 551 | 517 440 | 22 661 | 219 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 621 977 |
| Kortsiktig gjeld | 1 624 121 | 1 711 551 | 517 440 | 22 661 | 219 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 621 977 |
| Egenkapitalandel | 86,4 % | 89,8 % | 95 % | 99,7 % | 97,3 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 76,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.