NIELS NISSEN HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | −8 095 | −7 878 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 293 154 | 1 380 098 | 146 399 | 500 302 | 252 317 | 739 810 | 404 794 | — | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 293 154 | 1 380 098 | 146 399 | 500 302 | 252 317 | 739 810 | 404 794 | 278 886 | −5 792 | −5 979 | 94 626 | 92 862 | 95 308 | 95 300 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 175 535 | 3 017 131 | 2 491 840 | 2 435 050 | 2 343 036 | 2 165 011 | 1 956 112 | 1 885 823 | 1 779 630 | 135 874 | 234 978 | 231 877 | 228 328 | 226 550 |
| Egenkapital | 3 168 885 | 3 010 731 | 1 752 633 | 1 724 034 | 1 338 132 | 1 198 815 | 569 605 | 272 811 | 99 725 | 105 517 | 211 496 | 215 870 | 219 008 | 220 300 |
| Sum gjeld | 6 650 | 6 400 | 739 207 | 711 016 | 1 004 904 | 966 196 | 1 386 507 | 1 613 012 | 1 679 905 | 30 357 | 23 482 | 16 007 | 9 320 | 6 250 |
| Kortsiktig gjeld | 6 650 | 6 400 | 739 207 | 6 250 | 38 782 | 37 232 | 37 232 | 37 232 | 37 232 | 30 357 | 23 482 | 16 007 | 9 320 | 6 250 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,8 % | 70,3 % | 70,8 % | 57,1 % | 55,4 % | 29,1 % | 14,5 % | 5,6 % | 77,7 % | 90 % | 93,1 % | 95,9 % | 97,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.