FAEL HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2022, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2022
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2022
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 638 775 | 329 503 | 162 397 | 186 030 | 129 149 | 42 324 | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 638 775 | 329 503 | 162 397 | 186 030 | 129 149 | 42 324 | 231 109 | 460 661 | −32 308 | −13 878 | 156 848 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 694 910 | 1 170 535 | 954 032 | 954 235 | 893 305 | 912 034 | 1 070 710 | 988 101 | 625 940 | 658 595 | 770 473 |
| Egenkapital | 1 693 410 | 1 169 035 | 952 532 | 952 735 | 874 705 | 851 356 | 912 432 | 681 323 | 220 662 | 252 970 | 266 848 |
| Sum gjeld | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 18 600 | 60 678 | 158 278 | 306 778 | 405 278 | 405 625 | 503 625 |
| Kortsiktig gjeld | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 18 600 | 60 678 | 8 278 | 6 778 | 5 278 | 5 625 | 3 625 |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,8 % | 97,9 % | 93,3 % | 85,2 % | 69 % | 35,3 % | 38,4 % | 34,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.