MUNCK VVS HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | −128 242 | 142 913 | — | 420 359 | — | 275 271 | 174 873 | — | — |
| Resultat før skatt | 46 953 | — | — | −191 016 | 4 991 | −103 393 | 163 898 | 252 090 | 426 955 | 412 943 | 280 510 | 179 541 | — | — |
| Årsresultat | 46 953 | −92 150 | −263 921 | −191 016 | 6 591 | −107 573 | 160 488 | 250 044 | 426 207 | 412 701 | 193 819 | 105 282 | 218 249 | 222 715 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 698 268 | 1 721 148 | 2 645 306 | 3 498 828 | 2 420 482 | 2 696 350 | 2 798 789 | 2 695 102 | 2 549 080 | 2 228 767 | 2 000 794 | 1 893 114 | 1 852 300 | 1 766 505 |
| Egenkapital | 1 425 148 | 1 513 195 | 1 727 345 | 2 109 066 | 2 414 482 | 2 520 891 | 2 739 064 | 2 686 576 | 2 542 332 | 2 219 525 | 1 908 024 | 1 812 605 | 1 803 923 | 1 682 274 |
| Sum gjeld | 273 120 | 207 953 | 917 961 | 1 389 762 | 6 000 | 175 459 | 59 725 | 8 526 | 6 748 | 9 242 | 92 770 | 80 509 | 48 377 | 84 231 |
| Kortsiktig gjeld | 273 120 | 207 953 | 917 961 | 1 389 762 | 6 000 | 175 459 | 59 725 | 8 526 | 6 748 | 9 242 | 92 770 | 80 509 | 48 377 | 84 231 |
| Egenkapitalandel | 83,9 % | 87,9 % | 65,3 % | 60,3 % | 99,8 % | 93,5 % | 97,9 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,6 % | 95,4 % | 95,7 % | 97,4 % | 95,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.