UJ HOLDING DK ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −9 243 | −10 401 | −10 534 | −13 120 | 0 | −266 080 | −109 605 | 327 420 | −446 532 | 796 809 | −447 143 | — | — |
| Resultat før skatt | 48 132 | 522 | −289 530 | −228 849 | 344 640 | −266 269 | −109 559 | 325 608 | −446 657 | 796 550 | −447 143 | 492 083 | 415 435 |
| Årsresultat | 48 132 | 522 | −289 530 | −228 849 | 344 640 | −266 269 | −109 559 | 325 608 | −446 657 | 796 550 | −447 143 | 492 083 | 415 435 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 641 538 | 645 273 | 798 921 | 1 528 457 | 1 413 124 | 1 060 441 | 1 362 597 | 1 492 202 | 1 113 165 | 1 594 056 | 848 490 | 1 205 654 | 697 571 |
| Egenkapital | 449 899 | 523 767 | 641 045 | 1 044 975 | 1 386 824 | 1 042 184 | 1 308 453 | 1 418 012 | 1 092 404 | 1 539 061 | 742 511 | 1 189 654 | 697 571 |
| Sum gjeld | 191 639 | 121 506 | 157 876 | 483 482 | 26 300 | 18 257 | 54 144 | 74 190 | 20 761 | 54 995 | 105 979 | 16 000 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 191 639 | 121 506 | 157 876 | 483 482 | 26 300 | 18 257 | 54 144 | 74 190 | 20 761 | 54 995 | 105 979 | 16 000 | 0 |
| Egenkapitalandel | 70,1 % | 81,2 % | 80,2 % | 68,4 % | 98,1 % | 98,3 % | 96 % | 95 % | 98,1 % | 96,5 % | 87,5 % | 98,7 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.