WALNUT STREET HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −13 309 | −14 870 | −10 693 | −10 221 | −9 899 | −21 668 | −14 334 | −6 750 | −8 625 | −5 938 | −5 775 | −5 000 |
| Resultat før skatt | −187 257 | 729 273 | 2 974 096 | −22 112 | 181 882 | −198 455 | 316 757 | −293 985 | 322 847 | 467 481 | 227 426 | 135 040 | −95 106 | −49 159 |
| Årsresultat | −187 257 | 573 482 | 2 973 793 | −22 112 | 121 602 | −231 519 | 274 226 | −256 070 | 313 409 | 463 411 | −225 416 | −131 463 | 95 106 | 49 159 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 824 406 | 5 217 139 | 4 626 564 | 1 703 705 | 1 767 368 | 1 574 476 | 1 772 410 | 1 503 145 | 1 870 374 | 1 650 156 | 1 187 677 | 960 872 | 826 133 | 921 239 |
| Egenkapital | 4 802 277 | 5 057 034 | 4 605 552 | 1 631 760 | 1 653 872 | 1 532 270 | 1 763 789 | 1 489 563 | 1 851 432 | 1 641 423 | 1 178 012 | 952 596 | 821 133 | 916 239 |
| Sum gjeld | 22 129 | 160 105 | 21 012 | 71 945 | 113 496 | 42 206 | 8 621 | 13 582 | 18 942 | 8 733 | 9 665 | 8 276 | 5 000 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 22 129 | 160 105 | 21 012 | 71 945 | 113 496 | 42 206 | 8 621 | 13 582 | 18 942 | 8 733 | 9 665 | 8 276 | 5 000 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 99,5 % | 96,9 % | 99,5 % | 95,8 % | 93,6 % | 97,3 % | 99,5 % | 99,1 % | 99 % | 99,5 % | 99,2 % | 99,1 % | 99,4 % | 99,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.