B. & G. FOTOLAB. ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | 745 805 | 647 344 | 635 847 | 599 628 | 564 419 | 557 797 | 518 703 | 529 392 | 493 080 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −709 647 | 7 933 015 | 193 753 | 238 718 | 117 387 | 7 096 | 179 023 | 55 407 | 169 567 | 181 334 | 106 865 | 37 801 | 45 861 | 95 883 |
| Resultat før skatt | −563 131 | 7 975 321 | 185 238 | 226 061 | 110 594 | −25 911 | 172 802 | 47 135 | 160 486 | 172 275 | — | — | — | — |
| Årsresultat | −485 745 | 6 471 093 | 142 719 | 168 352 | 88 938 | −25 911 | 133 708 | 35 959 | 123 790 | 133 868 | 74 172 | 19 918 | 26 102 | 51 987 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | 1 % | 27,7 % | 8,7 % | 28,3 % | 32,1 % | 19,2 % | 7,3 % | 8,7 % | 19,4 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | −3,5 % | 20,7 % | 5,7 % | 20,6 % | 23,7 % | 13,3 % | 3,8 % | 4,9 % | 10,5 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 493 831 | 9 052 146 | 1 707 910 | 1 474 310 | 1 403 817 | 1 347 617 | 984 805 | 1 099 175 | 1 013 704 | 1 005 992 | 967 099 | 990 074 | 968 273 | 1 057 321 |
| Egenkapital | 6 179 940 | 6 800 685 | 451 592 | 426 673 | 372 721 | 396 783 | 533 294 | 507 586 | 577 427 | 453 637 | 420 969 | 446 597 | 525 080 | 595 579 |
| Sum gjeld | 313 891 | 2 251 461 | 1 256 318 | 1 047 637 | 1 031 096 | 950 834 | 451 511 | 591 589 | 436 277 | 552 355 | 546 130 | 543 477 | 443 193 | 461 742 |
| Kortsiktig gjeld | 313 891 | 2 251 461 | 822 922 | 599 394 | 568 152 | 257 800 | 253 594 | 379 176 | 207 962 | 309 398 | 302 428 | 286 180 | 191 313 | 200 829 |
| Egenkapitalandel | 95,2 % | 75,1 % | 26,4 % | 28,9 % | 26,6 % | 29,4 % | 54,2 % | 46,2 % | 57 % | 45,1 % | 43,5 % | 45,1 % | 54,2 % | 56,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.