No Name It ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−2 625 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | −434 100 | −5 672 | 827 196 | −536 555 | −243 756 | — | 0 |
| Resultat før skatt | −1 225 | −775 | −520 | −434 237 | −5 483 | 827 237 | −536 555 | −243 756 | 0 | 0 |
| Årsresultat | −1 225 | −775 | −520 | −434 237 | 0 | 827 237 | −536 555 | −243 756 | 0 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 0 | 10 | 35 | 400 | 459 433 | 492 108 | 130 709 | 128 244 | 125 000 | 125 000 |
| Egenkapital | −2 625 | −1 400 | −625 | 400 | 368 154 | 368 154 | −408 308 | 128 244 | 125 000 | 125 000 |
| Sum gjeld | 2 625 | 1 410 | 660 | 0 | 91 279 | 123 954 | 539 017 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2 625 | 1 410 | 660 | 0 | 91 279 | 123 954 | 539 017 | 0 | 0 | 0 |
| Egenkapitalandel | — | −14 000 % | −1 785,7 % | 100 % | 80,1 % | 74,8 % | −312,4 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.