NINAS RENGØRING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | 974 748 | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 465 879 | 578 023 | −191 197 | 6 046 356 | −26 750 | 277 649 | 410 110 | 296 930 | 275 381 | 217 178 | 481 320 | 827 390 | 261 928 |
| Resultat før skatt | 352 793 | −310 342 | −1 307 631 | 5 675 810 | −737 443 | 239 688 | 293 294 | 104 039 | 48 265 | 71 170 | 165 553 | 663 151 | 224 621 |
| Årsresultat | 275 179 | −413 576 | −1 352 724 | 4 421 393 | −604 219 | 186 976 | 228 790 | 81 159 | 38 541 | 55 968 | 121 914 | 471 451 | 168 466 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | 30,5 % | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | 8,3 % | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 100 492 | 8 239 813 | 6 561 875 | 7 930 012 | 13 696 676 | 7 285 931 | 8 352 056 | 7 188 820 | 8 774 737 | 8 441 585 | 8 439 432 | 7 028 318 | 3 896 831 |
| Egenkapital | 4 131 251 | 3 856 072 | 4 269 647 | 5 622 575 | 5 972 631 | 1 805 401 | 1 618 426 | 1 389 636 | 1 308 477 | 1 269 934 | 1 213 953 | 833 171 | 361 720 |
| Sum gjeld | 4 969 241 | 4 383 741 | 2 292 228 | 2 307 437 | 7 724 045 | 5 480 530 | 6 733 630 | 5 799 184 | 7 466 260 | 7 171 651 | 7 225 479 | 6 195 147 | 3 535 111 |
| Kortsiktig gjeld | 584 881 | 4 383 741 | 2 292 228 | 2 307 437 | — | 705 695 | 1 088 300 | 5 291 730 | 7 466 260 | 7 171 651 | 7 225 479 | 4 851 409 | 2 070 033 |
| Egenkapitalandel | 45,4 % | 46,8 % | 65,1 % | 70,9 % | 43,6 % | 24,8 % | 19,4 % | 19,3 % | 14,9 % | 15 % | 14,4 % | 11,9 % | 9,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.