CFC & Co Holding ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −17 810 | −124 535 | −29 028 | −27 932 | 9 950 | −49 606 | −31 702 | −8 504 | −9 093 | −40 714 | −61 238 | −12 496 | −8 125 | −7 500 |
| Resultat før skatt | 379 434 | 219 704 | 550 561 | 358 847 | 118 701 | 419 126 | 952 607 | 327 629 | 745 675 | −1 060 718 | 1 624 558 | 983 143 | 959 518 | 1 021 550 |
| Årsresultat | 409 332 | 285 225 | 601 845 | 379 257 | 136 323 | 466 380 | 972 332 | 344 118 | 749 752 | −528 218 | 1 346 886 | 989 411 | 965 163 | 1 024 854 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 690 877 | 9 134 495 | 8 784 067 | 9 015 711 | 7 725 328 | 8 647 329 | 7 560 257 | 3 629 899 | 4 011 835 | 4 810 911 | 5 639 304 | 4 104 672 | 2 930 588 | 2 098 674 |
| Egenkapital | 4 621 144 | 4 346 812 | 4 183 587 | 4 581 742 | 4 316 885 | 4 293 562 | 3 937 782 | 2 965 451 | 3 949 030 | 3 302 678 | 4 130 897 | 2 882 411 | 2 098 479 | 1 283 316 |
| Sum gjeld | 2 069 733 | 4 787 683 | 4 600 480 | 4 433 969 | 3 408 443 | 4 353 767 | 3 622 475 | 664 448 | 62 805 | 1 508 233 | 1 508 407 | 1 222 261 | 832 109 | 815 358 |
| Kortsiktig gjeld | 1 609 114 | 4 247 527 | — | — | — | — | — | 664 448 | — | 1 508 233 | 1 508 407 | 1 222 261 | 832 109 | 815 358 |
| Egenkapitalandel | 69,1 % | 47,6 % | 47,6 % | 50,8 % | 55,9 % | 49,7 % | 52,1 % | 81,7 % | 98,4 % | 68,6 % | 73,3 % | 70,2 % | 71,6 % | 61,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.