BØGEVANG VARME OG BLIK ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 92 297 | −1 214 040 | −140 231 | 615 994 | 509 242 | — | 523 356 | −58 775 | 1 116 132 | 246 919 | 302 908 | 89 559 | −30 280 | 156 000 |
| Resultat før skatt | 111 026 | −1 169 803 | −136 868 | 601 993 | 506 206 | — | 516 885 | −59 221 | 1 114 790 | 236 710 | 303 519 | 80 337 | −40 122 | 141 000 |
| Årsresultat | 111 026 | −1 141 416 | −110 240 | 468 009 | 391 864 | 633 703 | 401 718 | −41 241 | 841 121 | 189 718 | 230 622 | 61 570 | −40 122 | 104 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 287 057 | 2 775 605 | 3 473 275 | 4 308 449 | 3 412 350 | 4 288 453 | 2 125 235 | 1 860 773 | 2 310 393 | 1 218 853 | 939 635 | 748 848 | 664 006 | 892 000 |
| Egenkapital | 410 344 | 299 318 | 1 440 734 | 1 550 974 | 1 082 965 | 1 691 101 | 1 057 399 | 655 681 | 1 396 922 | 659 199 | 570 681 | 340 057 | 278 488 | 415 000 |
| Sum gjeld | 2 876 713 | 2 476 287 | 2 032 541 | 2 757 475 | 2 329 385 | 2 597 352 | 1 067 836 | 1 205 092 | 913 471 | 559 654 | 368 954 | 408 791 | 385 518 | 477 000 |
| Kortsiktig gjeld | 2 876 713 | 2 476 287 | — | — | — | — | — | — | — | 559 654 | 368 954 | 408 791 | 385 518 | 477 000 |
| Egenkapitalandel | 12,5 % | 10,8 % | 41,5 % | 36 % | 31,7 % | 39,4 % | 49,8 % | 35,2 % | 60,5 % | 54,1 % | 60,7 % | 45,4 % | 41,9 % | 46,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.