THIN AIR HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 18 946 | 228 849 | 25 708 | 139 217 | −8 753 | — | — | — | — | — | −6 613 | −5 900 | — | — |
| Resultat før skatt | 5 704 542 | 223 391 | −615 347 | 1 743 901 | 951 608 | 533 706 | −983 743 | 634 450 | 949 976 | −182 054 | 114 427 | −153 524 | — | — |
| Årsresultat | 5 704 542 | 173 543 | −625 838 | 1 731 322 | 951 608 | 533 706 | −983 743 | 634 450 | 949 976 | −182 054 | 114 427 | −153 524 | 857 171 | 94 432 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 10 302 006 | 4 804 082 | 4 561 392 | 5 009 730 | 3 281 876 | 2 447 025 | 1 905 354 | 2 881 798 | 2 266 333 | 1 320 731 | 1 389 451 | 1 286 321 | 1 268 835 | 409 789 |
| Egenkapital | 10 156 766 | 4 452 223 | 4 278 680 | 4 904 519 | 3 173 195 | 2 332 098 | 1 798 392 | 2 782 135 | 2 147 685 | 1 208 658 | 1 284 015 | 1 176 321 | 1 250 710 | 393 539 |
| Sum gjeld | 145 240 | 351 859 | 282 712 | 105 211 | 108 681 | 114 927 | 106 962 | 99 663 | 118 648 | 112 073 | 105 436 | 110 000 | 18 125 | 16 250 |
| Kortsiktig gjeld | 145 240 | 351 859 | 282 712 | 105 211 | 108 681 | 114 927 | 106 962 | 99 663 | 118 648 | 112 073 | 105 436 | 110 000 | 18 125 | 16 250 |
| Egenkapitalandel | 98,6 % | 92,7 % | 93,8 % | 97,9 % | 96,7 % | 95,3 % | 94,4 % | 96,5 % | 94,8 % | 91,5 % | 92,4 % | 91,4 % | 98,6 % | 96 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.