K.S. VVS & EL ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 523 486 | 297 869 | 821 191 | 746 384 | 1 327 224 | 1 500 039 | 784 050 | 1 016 898 | 1 121 844 | 660 530 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 516 621 | 303 822 | 817 741 | 727 669 | 1 319 521 | 1 475 327 | 788 297 | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 1 182 471 | 236 105 | 636 912 | 563 494 | 1 027 529 | 1 145 047 | 611 263 | 791 701 | 881 977 | 589 801 | 478 547 | 379 119 | 395 954 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 123 112 | 1 966 626 | 2 261 281 | 2 431 520 | 3 911 652 | 4 262 362 | 3 836 637 | 3 510 518 | 4 012 084 | 4 268 347 | 3 545 275 | 3 205 268 | 2 751 668 |
| Egenkapital | 1 662 324 | 979 853 | 1 343 748 | 1 206 836 | 1 643 342 | 1 815 813 | 1 870 766 | 1 709 503 | 1 917 802 | 2 635 825 | 2 046 024 | 1 767 477 | 1 388 358 |
| Sum gjeld | 1 460 788 | 986 773 | 917 533 | 1 224 684 | 2 268 310 | 2 446 549 | 1 965 871 | 1 801 015 | 2 094 282 | 1 632 522 | 1 499 251 | 1 437 791 | 1 363 310 |
| Kortsiktig gjeld | 1 460 788 | 986 773 | 917 533 | 1 224 684 | 2 268 310 | — | — | — | 2 094 282 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 53,2 % | 49,8 % | 59,4 % | 49,6 % | 42 % | 42,6 % | 48,8 % | 48,7 % | 47,8 % | 61,8 % | 57,7 % | 55,1 % | 50,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.