ALDIA SERVICE ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −4 646 | 2 893 | 8 193 | 8 951 | 11 826 | 43 320 | 30 126 | 40 791 | 58 789 | 77 545 | — | 129 173 | 163 273 | 195 339 |
| Resultat før skatt | −4 585 | 2 900 | 8 189 | 7 235 | 9 552 | 41 820 | 29 127 | — | 57 752 | — | — | 129 152 | 163 278 | 195 189 |
| Årsresultat | −3 563 | 2 284 | 6 407 | 5 651 | 7 220 | 32 470 | 22 549 | 30 289 | 44 772 | 60 190 | 77 118 | 97 154 | 122 028 | 145 964 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 390 786 | 383 154 | 414 167 | 388 219 | 399 713 | 460 763 | 386 863 | 405 751 | 402 610 | 449 103 | 488 917 | 516 356 | 454 255 | 484 991 |
| Egenkapital | 245 128 | 248 692 | 246 407 | 240 001 | 234 350 | 259 130 | 248 659 | 256 110 | 270 821 | 316 049 | 357 059 | 379 741 | 379 187 | 353 759 |
| Sum gjeld | 145 658 | 134 462 | 167 760 | 148 218 | 165 363 | 201 633 | 138 204 | 149 641 | 131 789 | 133 054 | 131 858 | 136 615 | 75 068 | 131 232 |
| Kortsiktig gjeld | 145 658 | 134 462 | 167 760 | 148 218 | 165 363 | 201 633 | 138 204 | 149 641 | 131 789 | 133 054 | 131 858 | 136 615 | 75 068 | 131 232 |
| Egenkapitalandel | 62,7 % | 64,9 % | 59,5 % | 61,8 % | 58,6 % | 56,2 % | 64,3 % | 63,1 % | 67,3 % | 70,4 % | 73 % | 73,5 % | 83,5 % | 72,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.