CLAUS ROHARD HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | −9 388 | −9 553 | −8 038 | −7 825 | −6 967 | −7 500 | −6 875 |
| Resultat før skatt | 1 312 987 | 837 662 | 1 048 413 | 689 784 | 709 464 | 775 552 | 722 826 | 505 200 | 275 998 | 506 764 | 437 823 | 124 621 | 105 712 | 150 054 |
| Årsresultat | 1 282 869 | 745 198 | 971 821 | 732 769 | 707 333 | 770 990 | 686 348 | 510 532 | 269 406 | 505 193 | 430 738 | 117 446 | 105 655 | 151 029 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 7 879 931 | 6 934 246 | 6 414 013 | 5 714 414 | 5 174 770 | 4 505 303 | 3 829 296 | 3 214 108 | 2 806 922 | 2 633 285 | 2 233 001 | 1 897 354 | 1 846 608 | 1 765 254 |
| Egenkapital | 7 854 302 | 6 821 433 | 6 376 235 | 5 704 414 | 5 071 645 | 4 464 312 | 3 793 322 | 3 206 974 | 2 796 442 | 2 627 036 | 2 221 843 | 1 891 105 | 1 773 659 | 1 758 004 |
| Sum gjeld | 25 629 | 112 813 | 37 778 | 10 000 | 103 125 | 40 991 | 35 974 | 7 134 | 10 480 | 6 249 | 11 158 | 6 249 | 72 949 | 7 250 |
| Kortsiktig gjeld | 25 629 | 112 813 | 37 778 | 10 000 | 103 125 | 40 991 | 35 974 | 7 134 | 10 480 | 6 249 | 11 158 | 6 249 | 72 949 | 7 250 |
| Egenkapitalandel | 99,7 % | 98,4 % | 99,4 % | 99,8 % | 98 % | 99,1 % | 99,1 % | 99,8 % | 99,6 % | 99,8 % | 99,5 % | 99,7 % | 96 % | 99,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.