ROCKEFELLER ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 619 779 | 247 869 | 456 282 | 568 280 | 540 858 | 571 720 | 33 817 | 266 491 | 296 800 | 82 121 | −335 333 | −72 749 | 24 476 |
| Resultat før skatt | 515 470 | 101 588 | 333 200 | 488 066 | 469 956 | 491 271 | −69 273 | 167 998 | 198 019 | −20 813 | −430 616 | −147 832 | −9 214 |
| Årsresultat | 401 740 | 78 610 | 254 726 | 379 869 | 366 262 | 432 293 | −69 273 | 128 112 | 190 913 | −20 813 | −427 615 | −147 372 | −9 214 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 873 318 | 3 682 233 | 3 576 275 | 3 208 239 | 3 359 096 | 2 648 637 | 2 244 453 | 2 464 129 | 1 945 712 | 2 093 630 | 1 916 457 | 2 111 517 | 1 135 843 |
| Egenkapital | 1 638 238 | 1 236 498 | 1 157 888 | 903 162 | 523 293 | 157 031 | −275 263 | −205 990 | −334 101 | −525 014 | −504 201 | −76 586 | 70 786 |
| Sum gjeld | 2 235 080 | 2 445 735 | 2 418 387 | 2 305 077 | 2 835 803 | 2 491 606 | 2 519 716 | 2 670 119 | 2 279 813 | 2 618 644 | 2 420 658 | 2 188 103 | 1 065 057 |
| Kortsiktig gjeld | 545 918 | 311 639 | 430 277 | 534 194 | 1 112 524 | 878 389 | 878 485 | 1 027 525 | 660 430 | 933 956 | 861 858 | 707 601 | 1 065 057 |
| Egenkapitalandel | 42,3 % | 33,6 % | 32,4 % | 28,2 % | 15,6 % | 5,9 % | −12,3 % | −8,4 % | −17,2 % | −25,1 % | −26,3 % | −3,6 % | 6,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.