JEILLA ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −1 262 | −1 250 | −7 921 | −6 669 | −7 679 | −3 515 | −3 750 | −3 750 | −150 566 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −86 153 | 1 390 142 | −1 547 610 | 772 429 | 94 751 | 113 239 | −37 032 | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | −66 815 | 1 390 166 | −1 547 610 | 772 429 | 114 837 | 113 239 | −37 032 | −22 948 | −2 321 | −46 929 | −40 944 | −19 228 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 171 027 | 3 343 901 | 1 791 661 | 3 420 926 | 1 717 563 | 1 314 845 | 634 722 | 643 141 | 721 872 | 759 855 | 783 981 | 380 492 |
| Egenkapital | 661 844 | 728 659 | −661 507 | 886 103 | 113 674 | −1 162 | −114 401 | −77 369 | −54 422 | −52 101 | −5 172 | 35 772 |
| Sum gjeld | 2 509 183 | 2 615 242 | 2 453 168 | 2 534 823 | 1 603 889 | 1 316 007 | 749 123 | 720 510 | 776 294 | 811 956 | 789 153 | 344 720 |
| Kortsiktig gjeld | 2 509 183 | 2 615 242 | 2 453 168 | 2 534 823 | 1 603 889 | 1 316 007 | 749 123 | 662 641 | 573 225 | 608 686 | 455 683 | 11 251 |
| Egenkapitalandel | 20,9 % | 21,8 % | −36,9 % | 25,9 % | 6,6 % | −0,1 % | −18 % | −12 % | −7,5 % | −6,9 % | −0,7 % | 9,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.