AKTIVITA ApS
Årsregnskap 2011–2024, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2024
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2024
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | — | 1 958 | −530 | −629 | −525 | −518 | −740 | −299 | −877 | −483 | −171 | −36 | −36 |
| Resultat før skatt | 0 | −684 | 1 963 | −530 | — | −525 | −518 | −740 | −299 | −877 | 2 156 | −171 | −34 | −43 |
| Årsresultat | 0 | −684 | 1 963 | −530 | −629 | −525 | −518 | −740 | −299 | −877 | 2 156 | −171 | −34 | −43 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 149 000 | 149 000 | 149 776 | 150 365 | 150 365 | 150 365 | 150 380 | 150 380 | 150 425 | 150 724 | 151 751 | 184 808 | 184 979 | 257 290 |
| Egenkapital | 114 686 | 114 686 | 115 370 | 117 333 | 117 863 | 118 492 | 119 017 | 119 535 | 120 275 | 120 574 | 121 451 | 119 295 | 119 466 | 119 500 |
| Sum gjeld | 34 314 | 34 314 | 34 406 | 33 032 | 32 502 | 31 873 | 31 363 | 30 845 | 30 150 | 30 150 | 30 300 | 65 513 | 65 513 | 137 790 |
| Kortsiktig gjeld | 34 314 | 34 314 | 33 562 | 33 032 | 32 502 | 31 873 | 31 363 | 30 845 | 30 150 | 30 150 | 30 300 | 65 513 | 65 513 | 137 790 |
| Egenkapitalandel | 77 % | 77 % | 77 % | 78 % | 78,4 % | 78,8 % | 79,1 % | 79,5 % | 80 % | 80 % | 80 % | 64,6 % | 64,6 % | 46,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.