EJENDOMSSELSKABET TORSLUNDEVEJ 1 ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 242 380 | 233 458 | 323 552 | 257 550 | 276 291 | 349 406 | 386 579 | 316 290 | 360 838 | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 150 859 | 139 295 | 226 719 | 187 158 | 202 635 | 270 377 | 297 073 | 220 938 | 270 030 | 168 429 | 110 161 | 27 484 | 99 382 | 79 689 |
| Årsresultat | 117 259 | 143 684 | 170 570 | 140 614 | 152 484 | 203 611 | 224 412 | 164 556 | 204 385 | 130 777 | 83 913 | 18 585 | 73 282 | 58 454 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 158 534 | 3 181 385 | 3 207 811 | 3 125 024 | 3 105 461 | 3 138 782 | 3 264 728 | 3 206 794 | 3 319 742 | 3 370 455 | 3 356 842 | 3 391 241 | 3 507 688 | 4 475 759 |
| Egenkapital | 1 183 351 | 1 066 092 | 1 022 408 | 851 838 | 825 624 | 786 139 | 693 128 | 576 717 | 562 161 | 507 776 | 376 999 | 333 086 | 314 501 | 241 220 |
| Sum gjeld | 1 975 183 | 2 115 293 | 2 185 403 | 2 273 186 | 2 279 837 | 2 352 643 | 2 571 600 | 2 630 077 | 2 757 581 | 2 862 679 | 2 979 843 | 3 058 155 | 3 193 187 | 4 234 539 |
| Kortsiktig gjeld | 434 777 | 498 594 | 497 643 | 514 523 | 462 147 | 385 580 | 455 111 | 369 770 | 364 481 | 325 083 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 37,5 % | 33,5 % | 31,9 % | 27,3 % | 26,6 % | 25 % | 21,2 % | 18 % | 16,9 % | 15,1 % | 11,2 % | 9,8 % | 9 % | 5,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.