Foodtruckdesign ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 294 140 | 973 409 | 290 188 | 525 924 | 540 476 | 34 160 | 78 193 | 28 800 | −69 327 | −297 703 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 117 218 | 965 657 | 275 348 | 505 436 | 524 090 | 33 661 | 68 844 | 13 711 | −87 151 | −319 224 | −224 963 | −137 571 | −158 540 |
| Årsresultat | 864 306 | 797 951 | 263 078 | 438 813 | 407 534 | 25 235 | 56 678 | 9 707 | −68 241 | −248 822 | −168 590 | −60 037 | −158 540 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 822 966 | 2 521 258 | 1 399 171 | 1 259 903 | 852 966 | 433 269 | 717 070 | 593 414 | 443 744 | 363 214 | 412 904 | 371 084 | 294 158 |
| Egenkapital | 2 426 893 | 1 562 587 | 764 636 | 501 559 | 62 745 | −344 789 | −370 024 | −426 702 | −436 409 | −368 167 | −119 346 | 49 244 | 109 280 |
| Sum gjeld | 1 396 073 | 958 671 | 634 535 | 758 344 | 790 221 | 778 058 | 1 087 094 | 1 020 116 | 880 153 | 731 381 | 532 250 | 321 840 | 184 878 |
| Kortsiktig gjeld | 1 396 073 | 958 671 | 634 535 | 758 344 | 790 221 | 778 058 | 1 087 094 | 1 020 116 | 880 153 | 731 381 | 418 703 | 180 905 | 184 878 |
| Egenkapitalandel | 63,5 % | 62 % | 54,6 % | 39,8 % | 7,4 % | −79,6 % | −51,6 % | −71,9 % | −98,3 % | −101,4 % | −28,9 % | 13,3 % | 37,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.