Handy-Man ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 13 431 | −40 355 | 55 487 | −36 780 | 77 653 | 51 110 | 39 460 | 181 225 | 89 965 | −33 710 | −72 272 | 392 573 | 56 201 | 128 696 |
| Resultat før skatt | 7 142 | −39 184 | 55 896 | −42 201 | 71 946 | 48 068 | 37 003 | 179 449 | 87 412 | −35 564 | — | — | — | — |
| Årsresultat | 5 619 | −30 696 | 42 911 | −33 195 | 55 566 | 36 769 | 28 904 | 123 561 | 67 796 | −27 975 | −63 243 | 293 246 | 40 936 | 79 730 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 540 844 | 585 080 | 756 351 | 662 612 | 731 328 | 810 233 | 659 878 | 614 586 | 540 136 | 453 173 | 462 958 | 828 320 | 351 881 | 371 359 |
| Egenkapital | 389 134 | 483 516 | 614 211 | 571 299 | 604 495 | 548 929 | 512 160 | 483 256 | 359 695 | 291 899 | 319 874 | 482 916 | 199 671 | 208 734 |
| Sum gjeld | 151 710 | 101 564 | 142 140 | 91 313 | 126 833 | 261 304 | 147 718 | 131 330 | 180 441 | 161 274 | 143 084 | 345 404 | 152 210 | 162 625 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | 180 441 | 161 274 | 143 084 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 71,9 % | 82,6 % | 81,2 % | 86,2 % | 82,7 % | 67,7 % | 77,6 % | 78,6 % | 66,6 % | 64,4 % | 69,1 % | 58,3 % | 56,7 % | 56,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.