TEMPO MARINE SERVICE ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 7 091 985 | 6 534 473 | 6 433 002 | 7 687 715 | 7 399 134 | 7 325 231 | 7 274 164 | 2 805 443 | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 38 248 | 176 463 | 131 022 | 173 322 | 112 686 | 225 602 | 92 281 | 88 508 | 79 111 | 197 292 | −39 856 | 118 793 | 101 525 | −124 727 |
| Resultat før skatt | 6 358 | 150 312 | 96 039 | 138 509 | 91 988 | 163 425 | 53 533 | 53 119 | 46 368 | 163 373 | −55 693 | 90 673 | 64 600 | −146 188 |
| Årsresultat | 616 | 113 155 | 72 235 | 103 925 | 69 878 | 121 207 | 37 209 | 41 151 | 35 721 | 171 511 | −45 369 | 64 090 | 43 492 | −110 534 |
| Driftsmargin | 0,5 % | 2,7 % | 2 % | 2,3 % | 1,5 % | 3,1 % | 1,3 % | 3,2 % | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | 0 % | 1,7 % | 1,1 % | 1,4 % | 0,9 % | 1,7 % | 0,5 % | 1,5 % | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 845 886 | 1 707 206 | 1 602 254 | 1 670 387 | 1 646 806 | 1 707 587 | 1 505 370 | 1 545 120 | 1 300 074 | 1 447 185 | 1 304 966 | 1 179 349 | 1 035 443 | 1 039 435 |
| Egenkapital | 994 026 | 990 171 | 865 100 | 792 864 | 688 940 | 619 061 | 497 855 | 460 646 | 419 495 | 383 773 | 213 598 | 258 967 | 194 877 | 151 385 |
| Sum gjeld | 851 860 | 717 035 | 737 154 | 877 523 | 957 866 | 1 088 526 | 1 007 515 | 1 084 474 | 880 579 | 1 063 412 | 1 091 368 | 920 382 | 840 566 | 888 050 |
| Kortsiktig gjeld | 851 860 | 717 035 | 737 154 | 877 523 | 957 866 | 1 088 526 | 1 007 515 | 1 084 474 | 880 579 | 1 063 412 | 1 091 368 | — | 840 566 | 888 050 |
| Egenkapitalandel | 53,9 % | 58 % | 54 % | 47,5 % | 41,8 % | 36,3 % | 33,1 % | 29,8 % | 32,3 % | 26,5 % | 16,4 % | 22 % | 18,8 % | 14,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.