GAAGERUP HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −3 750 | −12 225 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | −24 918 | 502 294 | −31 774 | −25 515 | −26 823 | 212 438 | 348 885 | −1 280 094 | 1 138 309 | — | — | — | — |
| Årsresultat | −11 964 | −24 918 | 505 670 | −31 774 | −25 515 | −26 823 | 212 438 | 348 885 | −1 280 094 | 1 138 309 | 488 448 | 136 069 | −51 552 | 141 044 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 565 470 | 712 434 | 859 352 | 475 327 | 621 501 | 760 018 | 894 845 | 1 221 638 | 860 015 | 2 274 132 | 1 342 775 | 663 260 | 571 507 | 610 092 |
| Egenkapital | 564 220 | 711 184 | 858 102 | 470 232 | 616 406 | 754 921 | 892 345 | 787 906 | 439 022 | 1 719 116 | 580 807 | 92 359 | −43 710 | 7 842 |
| Sum gjeld | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 5 095 | 5 095 | 5 097 | 2 500 | 433 732 | 420 993 | 555 016 | 761 968 | 570 901 | 615 217 | 602 250 |
| Kortsiktig gjeld | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 5 095 | 5 095 | 5 097 | 2 500 | 387 094 | 282 684 | 363 124 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % | 98,9 % | 99,2 % | 99,3 % | 99,7 % | 64,5 % | 51 % | 75,6 % | 43,3 % | 13,9 % | −7,6 % | 1,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.