CHRV HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −95 979 | −43 650 | −26 114 | — | — | — | −7 625 | −6 250 | −10 000 | −6 250 | −6 250 | −6 249 | −6 250 | −6 000 |
| Resultat før skatt | 1 734 128 | 2 870 916 | 2 549 518 | 52 191 801 | 7 907 137 | 6 130 904 | 5 220 348 | 4 985 342 | 6 884 808 | 2 250 534 | 2 864 205 | 2 097 357 | 1 755 596 | 1 851 000 |
| Årsresultat | 1 303 086 | 2 225 618 | 2 009 281 | 52 414 936 | 7 818 432 | 6 165 817 | 5 172 602 | 4 963 615 | 6 855 842 | 2 252 076 | 2 865 859 | 2 098 888 | 1 757 741 | 1 844 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 74 828 125 | 77 384 719 | 78 976 506 | 80 671 181 | 29 137 723 | 22 380 042 | 19 695 119 | 20 751 937 | 18 273 599 | 11 195 418 | 6 255 298 | 5 791 129 | 3 880 842 | 3 748 000 |
| Egenkapital | 74 419 727 | 76 616 641 | 78 391 023 | 80 381 742 | 28 966 806 | 22 245 251 | 19 579 434 | 20 608 632 | 16 145 017 | 9 734 608 | 6 108 122 | 5 332 154 | 3 483 266 | 3 688 000 |
| Sum gjeld | 408 398 | 768 078 | 585 483 | 289 439 | 170 917 | 134 791 | 115 685 | 143 305 | 2 128 582 | 1 460 810 | 147 176 | 458 975 | 397 576 | 60 000 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | 134 791 | 115 685 | 143 305 | 2 128 582 | 1 460 810 | 147 176 | 458 975 | 397 576 | 60 000 |
| Egenkapitalandel | 99,5 % | 99 % | 99,3 % | 99,6 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,3 % | 88,4 % | 87 % | 97,6 % | 92,1 % | 89,8 % | 98,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.