EJENDOMSSELSKABET AF 2009 SKOVDUEVEJ ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | 156 000 | 121 700 | 212 000 | 235 000 | 174 692 | 151 300 | 76 000 | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 94 253 | 166 821 | 195 341 | 376 482 | 49 396 | 27 521 | 28 084 | 124 626 | 154 412 | 51 921 | 27 947 | −17 100 | 76 582 | 23 053 |
| Resultat før skatt | 61 449 | 73 231 | 129 993 | 326 636 | 23 029 | 904 | 2 056 | 91 054 | 138 733 | 20 783 | −11 203 | −61 889 | 24 278 | −36 942 |
| Årsresultat | 47 906 | 55 177 | 99 626 | 251 077 | 18 244 | 168 | 1 603 | 69 983 | 120 223 | 20 783 | −11 203 | −61 889 | 24 278 | −36 942 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | 17,6 % | 23,1 % | 58,8 % | 65,7 % | 29,7 % | 18,5 % | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | 0,1 % | 1,3 % | 33 % | 51,2 % | 11,9 % | −7,4 % | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 769 438 | 3 772 327 | 3 802 328 | 3 844 026 | 3 738 919 | 3 142 929 | 3 311 197 | 2 976 194 | 2 978 798 | 2 966 744 | 1 977 720 | 1 988 696 | 1 999 672 | 2 010 648 |
| Egenkapital | 1 701 126 | 1 653 218 | 1 598 041 | 1 498 415 | 1 247 338 | 1 229 094 | 1 228 926 | 1 227 323 | 1 157 340 | 1 037 116 | 16 333 | 27 536 | 89 425 | 65 147 |
| Sum gjeld | 2 068 312 | 2 119 109 | 2 204 287 | 2 345 611 | 2 491 581 | 1 913 835 | 2 082 271 | 1 748 871 | 1 821 458 | 1 929 628 | 1 961 387 | 1 961 160 | 1 910 247 | 1 945 501 |
| Kortsiktig gjeld | 810 899 | 790 763 | 802 265 | 829 341 | 826 775 | 778 237 | 876 099 | 472 191 | 325 134 | 359 537 | 335 507 | 314 726 | 157 762 | 183 173 |
| Egenkapitalandel | 45,1 % | 43,8 % | 42 % | 39 % | 33,4 % | 39,1 % | 37,1 % | 41,2 % | 38,9 % | 35 % | 0,8 % | 1,4 % | 4,5 % | 3,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.