DYRLÆGE CAMILLA HEINZE ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−1 164 564 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −394 549 | −263 896 | 106 580 | 61 949 | 456 155 | −571 | −53 596 | 146 742 | — | −94 786 | 53 578 | 31 393 |
| Resultat før skatt | −773 839 | −132 193 | −404 250 | −285 032 | 96 963 | 50 954 | 217 651 | — | — | — | — | −154 532 | 50 284 | 12 988 |
| Årsresultat | −773 839 | −118 784 | −321 000 | −233 773 | 63 693 | 35 488 | 207 950 | −155 549 | −86 174 | 69 857 | 95 132 | −120 282 | 34 452 | −4 479 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 603 815 | 949 854 | 235 420 | 333 533 | 508 785 | 472 756 | 436 233 | 405 453 | 638 439 | 308 209 | 361 745 | 346 405 | 407 915 | 363 017 |
| Egenkapital | −1 164 564 | −390 725 | −271 941 | 49 060 | 282 833 | 219 140 | 183 652 | −24 298 | 131 251 | 217 425 | 147 568 | 52 436 | 172 718 | 138 266 |
| Sum gjeld | 1 768 379 | 1 340 579 | 507 361 | 284 473 | 225 952 | 253 616 | 252 581 | 429 751 | 507 188 | 90 784 | 214 177 | 293 969 | 235 197 | 224 751 |
| Kortsiktig gjeld | 658 737 | 192 249 | 507 361 | 284 473 | 225 952 | — | — | 429 751 | — | 90 784 | 214 177 | 293 969 | 235 197 | 224 751 |
| Egenkapitalandel | −192,9 % | −41,1 % | −115,5 % | 14,7 % | 55,6 % | 46,4 % | 42,1 % | −6 % | 20,6 % | 70,5 % | 40,8 % | 15,1 % | 42,3 % | 38,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.