FLA FINANS ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −15 358 | −19 535 | −97 177 | 4 046 | −16 249 | −123 852 | 42 001 | 92 738 | 154 362 | 50 524 | 92 511 | 1 339 354 | 422 728 | −46 015 |
| Årsresultat | −11 979 | −15 235 | −75 798 | 3 122 | −12 674 | −96 605 | 32 761 | 72 336 | 120 402 | 39 409 | 70 771 | 1 011 212 | 317 046 | −34 511 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 288 380 | 315 152 | 804 296 | 841 013 | 826 995 | 1 098 465 | 1 403 003 | 968 157 | 489 058 | 411 406 | 595 532 | 1 768 208 | 1 371 977 | 1 226 412 |
| Egenkapital | 204 038 | 216 018 | 231 253 | 307 051 | 303 928 | 316 602 | 413 207 | 380 446 | 438 103 | 317 701 | 278 292 | 1 407 521 | 396 309 | 79 263 |
| Sum gjeld | 84 342 | 99 134 | 573 043 | 533 962 | 523 067 | 781 863 | 989 796 | 587 711 | 50 955 | 93 705 | 317 240 | 360 687 | 975 668 | 1 147 149 |
| Kortsiktig gjeld | 84 342 | 99 134 | 573 043 | 533 962 | 523 067 | 781 863 | 989 796 | 587 711 | 50 955 | 93 705 | 317 240 | 360 687 | 975 668 | 1 147 149 |
| Egenkapitalandel | 70,8 % | 68,5 % | 28,8 % | 36,5 % | 36,8 % | 28,8 % | 29,5 % | 39,3 % | 89,6 % | 77,2 % | 46,7 % | 79,6 % | 28,9 % | 6,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.