MUKYL HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −6 977 | −1 188 | −1 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | −5 000 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −7 590 | −26 |
| Resultat før skatt | −9 958 | 170 830 | −34 027 | −149 317 | 151 403 | −1 659 | −4 031 | −55 200 | 68 034 | −50 081 | 172 452 | 54 079 | 37 897 | 106 911 |
| Årsresultat | −11 951 | 136 058 | −33 694 | −131 971 | 114 844 | −7 673 | −7 388 | −52 018 | 56 086 | −48 354 | 131 938 | 40 849 | 34 020 | 81 186 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 155 416 | 1 161 550 | 1 019 660 | 1 476 785 | 1 713 938 | 1 696 793 | 1 806 699 | 1 916 139 | 2 056 994 | 2 098 585 | 2 266 837 | 3 178 174 | 3 210 482 | 3 309 394 |
| Egenkapital | 1 133 381 | 1 145 331 | 1 009 273 | 1 042 967 | 1 289 118 | 1 287 275 | 1 405 548 | 1 520 936 | 1 678 754 | 1 726 068 | 1 875 622 | 2 823 973 | 2 783 124 | 2 845 704 |
| Sum gjeld | 22 035 | 16 219 | 10 387 | 433 818 | 424 820 | 409 518 | 401 151 | 395 203 | 378 240 | 372 517 | 391 215 | 354 201 | 427 358 | 463 690 |
| Kortsiktig gjeld | 22 035 | 16 219 | 10 387 | 433 818 | 424 820 | 409 518 | 401 151 | 395 203 | 378 240 | 372 517 | 391 215 | 354 201 | 427 358 | 463 690 |
| Egenkapitalandel | 98,1 % | 98,6 % | 99 % | 70,6 % | 75,2 % | 75,9 % | 77,8 % | 79,4 % | 81,6 % | 82,2 % | 82,7 % | 88,9 % | 86,7 % | 86 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.