CAMHOT HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −29 402 | −2 250 | −3 615 | −1 875 | −1 875 | −1 875 | −376 | −1 250 | — | 0 | 28 223 | −10 729 |
| Resultat før skatt | 129 419 | −2 503 | −90 451 | −249 708 | 60 041 | 30 441 | 208 663 | — | — | — | — | −120 282 | 28 424 | −10 642 |
| Årsresultat | 129 419 | 174 | −86 179 | −249 321 | 60 666 | 30 747 | 209 237 | −156 305 | −86 116 | 65 897 | 95 537 | −120 282 | 29 936 | −9 113 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 510 138 | 670 898 | 12 659 | 100 849 | 370 500 | 269 039 | 217 983 | 8 731 | 165 523 | 249 304 | 156 796 | 64 914 | 185 196 | 143 293 |
| Egenkapital | 48 080 | −81 637 | −81 811 | 4 368 | 253 689 | 193 023 | 162 276 | −46 961 | 109 344 | 195 460 | 129 563 | 34 026 | 154 308 | 124 372 |
| Sum gjeld | 462 058 | 752 535 | 94 470 | 96 481 | 116 811 | 76 016 | 55 707 | 55 692 | 56 179 | 53 844 | 27 233 | 30 888 | 30 888 | 18 921 |
| Kortsiktig gjeld | 462 058 | 11 824 | 94 470 | 96 481 | 116 811 | 76 016 | 55 707 | 55 692 | 56 179 | 53 844 | 27 233 | 30 888 | 30 888 | 18 921 |
| Egenkapitalandel | 9,4 % | −12,2 % | −646,3 % | 4,3 % | 68,5 % | 71,7 % | 74,4 % | −537,9 % | 66,1 % | 78,4 % | 82,6 % | 52,4 % | 83,3 % | 86,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.