FLA EJENDOMME 1, GREVE ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | 6 417 079 | 5 381 000 | 6 548 672 | 7 240 403 | 8 742 958 | 14 631 910 | 5 456 680 | 2 544 566 | 2 407 968 | 1 993 432 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 621 668 | 2 029 429 | 891 678 | 4 235 001 | 17 510 107 | −2 037 371 | 1 458 461 | 3 650 179 | 5 564 742 | 11 044 589 | 8 680 942 | 2 326 535 | 1 281 379 | 1 443 246 |
| Resultat før skatt | −539 354 | 1 082 742 | −89 130 | 3 431 104 | 16 381 310 | −3 081 621 | −293 884 | 2 192 215 | 4 371 924 | 9 543 928 | 7 270 456 | 1 185 858 | 330 199 | 430 066 |
| Årsresultat | −424 830 | 842 903 | −72 916 | 2 685 046 | 12 777 243 | −2 872 221 | −224 907 | 1 741 701 | 3 471 267 | 7 443 459 | 5 715 033 | 1 023 439 | 268 334 | 330 994 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | 272,9 % | −37,9 % | 22,3 % | 50,4 % | 63,6 % | 75,5 % | 159,1 % | 91,4 % | 53,2 % | 72,4 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | 199,1 % | −53,4 % | −3,4 % | 24,1 % | 39,7 % | 50,9 % | 104,7 % | 40,2 % | 11,1 % | 16,6 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 95 663 087 | 85 429 102 | 90 785 464 | 91 914 301 | 84 193 252 | 72 736 697 | 98 543 757 | 79 241 025 | 75 006 667 | 71 278 879 | 66 769 394 | 38 597 225 | 29 881 840 | 29 922 489 |
| Egenkapital | 47 250 197 | 46 968 161 | 46 608 366 | 47 785 088 | 39 467 401 | 14 929 077 | 18 644 755 | 21 020 859 | 19 638 434 | 15 701 566 | 9 659 109 | 3 149 630 | 3 927 394 | 3 659 060 |
| Sum gjeld | 48 412 890 | 38 460 941 | 44 177 098 | 44 129 213 | 44 725 851 | 57 807 620 | 79 899 002 | 58 220 166 | 55 368 233 | 55 577 313 | 57 110 286 | 35 447 595 | 25 954 446 | 26 263 429 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 49,4 % | 55 % | 51,3 % | 52 % | 46,9 % | 20,5 % | 18,9 % | 26,5 % | 26,2 % | 22 % | 14,5 % | 8,2 % | 13,1 % | 12,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.