D.E.O. BYG ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | −8 360 | −41 481 | −7 172 | −8 284 | −5 804 | −92 205 | 126 455 | 167 751 | 203 968 | 6 991 |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | — | −35 270 | 2 070 | 804 | 296 | −88 418 | 128 069 | 91 764 | −215 404 | −137 265 |
| Årsresultat | −2 973 | 1 175 | 1 796 | −2 158 | −2 171 | −35 270 | 2 070 | 804 | 296 | −91 868 | 112 283 | 51 624 | −268 381 | −137 201 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 152 156 | 147 609 | 143 259 | 139 518 | 134 011 | 135 538 | 176 510 | 173 470 | 174 002 | 174 378 | 532 063 | 460 144 | 542 727 | 645 376 |
| Egenkapital | 115 119 | 118 092 | 116 917 | 115 121 | 117 279 | 119 450 | 154 720 | 152 650 | 151 846 | 151 550 | 243 418 | 131 135 | 23 336 | −131 753 |
| Sum gjeld | 37 037 | 29 517 | 26 342 | 24 397 | 16 732 | 16 088 | 21 790 | 20 820 | 22 156 | 22 828 | 288 645 | 329 009 | 519 390 | 777 129 |
| Kortsiktig gjeld | 37 037 | 29 517 | 26 342 | 24 397 | 16 732 | 16 088 | 21 790 | 20 820 | 22 156 | 22 828 | 288 645 | 329 009 | — | — |
| Egenkapitalandel | 75,7 % | 80 % | 81,6 % | 82,5 % | 87,5 % | 88,1 % | 87,7 % | 88 % | 87,3 % | 86,9 % | 45,7 % | 28,5 % | 4,3 % | −20,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.