BI 2013 JO ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −10 125 | −16 250 | −16 875 | −9 375 | −10 000 | −10 000 | −14 375 | −16 366 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −78 675 | 65 201 | 140 525 | −168 098 | 361 768 | 330 519 | 263 313 | −29 756 | 70 521 | 6 462 | 554 220 | 89 165 | 43 966 | 239 567 |
| Årsresultat | −78 675 | 50 425 | 109 568 | −131 286 | 274 692 | 257 809 | 204 917 | −23 764 | 54 967 | 5 010 | 508 606 | 83 285 | 38 466 | 223 936 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 133 128 | 1 568 510 | 1 979 851 | 1 875 834 | 2 378 960 | 3 879 180 | 1 640 148 | 1 495 412 | 1 657 847 | 1 749 490 | 1 814 017 | 1 371 825 | 1 380 927 | 1 466 026 |
| Egenkapital | 337 705 | 551 380 | 622 956 | 631 188 | 876 874 | 1 733 533 | 1 586 324 | 1 489 407 | 1 618 971 | 1 667 404 | 1 763 594 | 1 354 788 | 1 369 904 | 1 443 838 |
| Sum gjeld | 795 423 | 1 017 130 | 1 356 895 | 1 244 646 | 1 502 086 | 2 145 647 | 53 824 | 6 005 | 38 876 | 82 086 | 50 423 | 17 037 | 11 023 | 22 188 |
| Kortsiktig gjeld | 795 423 | 1 017 130 | 1 356 895 | 1 244 646 | 1 502 086 | 2 145 647 | 53 824 | 6 005 | 38 876 | 82 086 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 29,8 % | 35,2 % | 31,5 % | 33,6 % | 36,9 % | 44,7 % | 96,7 % | 99,6 % | 97,7 % | 95,3 % | 97,2 % | 98,8 % | 99,2 % | 98,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.