STAMP EJENDOMME ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 318 908 | 553 450 | 269 783 | 110 547 | 349 551 | 488 429 | 161 867 | 84 335 | 86 312 | 75 330 | 40 738 | 205 482 | 108 316 | −68 924 |
| Resultat før skatt | 318 880 | 556 494 | 269 120 | 102 408 | 332 333 | 481 067 | 137 874 | 62 047 | 57 653 | 45 363 | 3 328 | 189 146 | 42 584 | −134 364 |
| Årsresultat | 248 722 | 433 396 | 209 834 | 198 775 | 229 192 | 369 038 | 94 447 | 48 402 | 44 980 | 35 397 | 576 | 134 736 | 89 405 | −121 585 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 7 111 641 | 6 918 276 | 6 572 404 | 6 319 541 | 6 417 047 | 6 250 219 | 5 658 558 | 5 784 737 | 5 818 159 | 5 978 289 | 5 835 338 | 5 750 049 | 5 490 459 | 5 401 140 |
| Egenkapital | 2 002 150 | 1 753 428 | 1 320 032 | 1 110 198 | 911 423 | 682 231 | 313 193 | 218 746 | 170 344 | 125 364 | 89 967 | 89 391 | −24 157 | −113 562 |
| Sum gjeld | 5 109 491 | 5 164 848 | 5 252 372 | 5 209 343 | 5 505 624 | 5 567 988 | 5 345 365 | 5 565 991 | 5 647 815 | 5 852 925 | 5 745 371 | 5 660 658 | 5 514 616 | 5 514 702 |
| Kortsiktig gjeld | 3 069 631 | 3 124 988 | 3 212 512 | 3 169 687 | 3 465 356 | 3 528 128 | 2 891 095 | 3 249 685 | 3 192 805 | 3 261 577 | 3 020 861 | 2 807 126 | 2 531 926 | — |
| Egenkapitalandel | 28,2 % | 25,3 % | 20,1 % | 17,6 % | 14,2 % | 10,9 % | 5,5 % | 3,8 % | 2,9 % | 2,1 % | 1,5 % | 1,6 % | −0,4 % | −2,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.