STAMP HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −4 538 | −5 030 | −5 005 | −5 005 | −10 615 | −3 665 | −5 711 | −2 500 | −3 500 | −2 000 | 1 000 | −5 000 | −2 500 | −2 500 |
| Resultat før skatt | 236 979 | 426 196 | 204 847 | 193 735 | 218 505 | 364 190 | 88 535 | 45 518 | 41 844 | 32 875 | 1 279 | 84 391 | −127 500 | −2 500 |
| Årsresultat | 292 034 | 361 681 | 168 167 | 174 618 | 150 041 | 363 486 | 92 469 | 46 068 | 41 743 | 33 315 | 1 044 | 137 216 | −127 500 | −2 500 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 024 298 | 1 786 843 | 1 357 611 | 1 135 211 | 939 798 | 716 480 | 350 530 | 232 672 | 186 584 | 171 503 | 146 557 | 136 957 | 0 | 0 |
| Egenkapital | 1 830 132 | 1 538 098 | 1 176 417 | 1 008 250 | 833 632 | 683 591 | 320 105 | 227 636 | 181 568 | 139 825 | 106 510 | 126 941 | −10 275 | −7 775 |
| Sum gjeld | 194 166 | 248 745 | 181 194 | 126 961 | 106 166 | 32 889 | 30 425 | 5 036 | 5 016 | 31 678 | 40 047 | 10 016 | 10 275 | 7 775 |
| Kortsiktig gjeld | 194 166 | 248 745 | 181 194 | 126 961 | 106 166 | 32 889 | 30 425 | 5 036 | 5 016 | 31 678 | 40 047 | 10 016 | 10 275 | 7 775 |
| Egenkapitalandel | 90,4 % | 86,1 % | 86,7 % | 88,8 % | 88,7 % | 95,4 % | 91,3 % | 97,8 % | 97,3 % | 81,5 % | 72,7 % | 92,7 % | — | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.