P. POULSEN HOLDING HAVDRUP ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −10 350 | −12 352 | −8 500 | −7 750 | −7 625 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | 3 750 | −18 750 | −22 500 | −20 000 |
| Resultat før skatt | −3 518 | −262 507 | −51 455 | 18 742 | 830 | −418 227 | 881 757 | −252 231 | 43 813 | −100 541 | 11 726 | 400 624 | −201 766 | −352 000 |
| Årsresultat | −5 278 | −265 451 | −53 457 | 16 503 | −600 | −416 269 | 884 759 | −248 231 | 47 245 | −97 541 | 14 916 | 433 624 | −201 766 | −338 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 974 910 | 997 135 | 1 240 633 | 1 377 636 | 1 299 936 | 1 277 561 | 1 957 010 | 1 010 834 | 1 242 809 | 1 178 600 | 1 293 859 | 1 273 817 | 815 239 | 990 000 |
| Egenkapital | 961 779 | 967 057 | 1 232 507 | 1 285 964 | 1 269 461 | 1 270 061 | 1 686 330 | 801 572 | 1 049 802 | 1 002 557 | 1 100 097 | 1 085 181 | 651 557 | 853 000 |
| Sum gjeld | 13 131 | 30 078 | 8 126 | 91 672 | 30 475 | 7 500 | 270 680 | 209 262 | 193 007 | 176 043 | 193 762 | 188 636 | 163 682 | 137 000 |
| Kortsiktig gjeld | 13 131 | 30 078 | 8 126 | 91 672 | 30 475 | 7 500 | 270 680 | 209 262 | 193 007 | 176 043 | 193 762 | 188 636 | 163 682 | 137 000 |
| Egenkapitalandel | 98,7 % | 97 % | 99,3 % | 93,3 % | 97,7 % | 99,4 % | 86,2 % | 79,3 % | 84,5 % | 85,1 % | 85 % | 85,2 % | 79,9 % | 86,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.