K-TECH HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −124 625 | −90 829 | −88 600 | −69 615 | — | — | — | — | −19 973 | −23 006 | −102 881 | −16 526 | −11 875 |
| Resultat før skatt | −18 492 181 | 6 212 615 | 7 942 572 | 6 232 102 | 4 350 529 | 3 408 284 | 2 715 740 | −2 251 699 | 585 638 | 1 087 147 | 1 173 844 | 630 430 | 487 322 |
| Årsresultat | −18 156 573 | 6 251 695 | 7 994 855 | 6 284 333 | 4 384 156 | 3 424 616 | 2 735 487 | −2 261 893 | 571 228 | 1 067 689 | 1 185 205 | 627 830 | 487 322 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 15 986 263 | 33 783 166 | 31 094 328 | 25 183 871 | 20 355 225 | 14 432 470 | 13 205 284 | 10 205 126 | 9 030 555 | 7 879 881 | 7 012 927 | 5 626 022 | 5 046 491 |
| Egenkapital | 10 686 460 | 28 843 033 | 26 300 418 | 20 305 563 | 15 021 231 | 12 637 075 | 9 266 459 | 6 583 872 | 8 760 055 | 7 609 380 | 6 696 276 | 5 609 271 | 4 981 441 |
| Sum gjeld | 5 299 803 | 4 940 133 | 4 793 910 | 4 878 308 | 5 333 994 | 1 795 395 | 3 938 825 | 3 621 254 | 270 500 | 270 501 | 316 651 | 16 751 | 65 050 |
| Kortsiktig gjeld | 5 299 803 | 4 940 133 | 4 793 910 | 4 878 308 | 5 333 994 | 1 795 395 | 3 938 825 | 3 621 254 | 270 500 | 270 501 | 316 651 | 16 751 | 65 050 |
| Egenkapitalandel | 66,8 % | 85,4 % | 84,6 % | 80,6 % | 73,8 % | 87,6 % | 70,2 % | 64,5 % | 97 % | 96,6 % | 95,5 % | 99,7 % | 98,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.