2 MH HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −219 679 | −633 819 | −336 037 | −236 597 | — | 2 292 062 | 955 885 | 1 195 199 | 337 538 | 1 029 161 | 626 418 | 429 392 | −442 476 | 345 145 |
| Resultat før skatt | 1 634 781 | −592 926 | — | −297 933 | 2 171 307 | 2 290 684 | 953 951 | 1 193 653 | 336 733 | 1 028 421 | 620 706 | 424 249 | −444 160 | 334 054 |
| Årsresultat | 1 684 427 | −481 490 | 1 573 125 | −297 933 | 2 171 307 | 2 290 684 | 953 951 | 1 193 653 | 336 733 | 1 028 421 | 620 706 | 424 249 | −444 160 | 334 054 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 717 911 | 640 346 | 1 827 552 | 1 260 494 | 2 966 981 | 2 495 627 | 1 390 595 | 1 623 892 | 819 522 | 1 506 189 | 966 508 | 289 390 | 0 | 785 716 |
| Egenkapital | 1 990 246 | 440 819 | 1 222 309 | 649 184 | 2 947 117 | 2 475 810 | 1 360 126 | 1 606 175 | 812 522 | 1 499 189 | 840 768 | 220 062 | −204 187 | 529 973 |
| Sum gjeld | 1 727 665 | 199 527 | 605 243 | 611 310 | 19 864 | 19 817 | 30 469 | 17 717 | 7 000 | 7 000 | 125 740 | 69 328 | 204 187 | 255 743 |
| Kortsiktig gjeld | 1 727 665 | 199 527 | 211 487 | 151 597 | 19 864 | 19 817 | 30 469 | 17 717 | 7 000 | 7 000 | 125 740 | 69 328 | — | 255 743 |
| Egenkapitalandel | 53,5 % | 68,8 % | 66,9 % | 51,5 % | 99,3 % | 99,2 % | 97,8 % | 98,9 % | 99,1 % | 99,5 % | 87 % | 76 % | — | 67,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.