KT Fragt ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −44 449 | 13 712 | 13 760 | 72 908 | 10 772 | −104 315 | −146 815 | −19 852 | −87 764 | 159 264 | 38 055 | 171 730 |
| Resultat før skatt | −44 416 | 12 918 | 13 753 | 70 683 | 8 305 | −107 987 | −148 317 | −19 852 | −87 950 | 159 082 | 38 969 | 172 669 |
| Årsresultat | −44 416 | 9 552 | 8 949 | 54 686 | 6 191 | −84 230 | −140 956 | 6 237 | −104 681 | 121 660 | 28 544 | 134 801 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 144 882 | 202 772 | 199 214 | 289 425 | 204 470 | 55 030 | 67 057 | 257 850 | 276 431 | 377 085 | 327 584 | 376 276 |
| Egenkapital | 60 169 | 104 586 | 95 035 | 86 086 | 31 400 | −122 613 | −38 383 | 102 573 | 96 336 | 201 017 | 200 497 | 171 953 |
| Sum gjeld | 84 713 | 98 186 | 104 179 | 203 339 | 173 070 | 177 643 | 105 440 | 155 277 | 180 095 | 176 068 | 127 087 | 204 323 |
| Kortsiktig gjeld | 84 713 | 98 186 | — | — | — | 177 643 | — | 155 277 | — | — | — | 204 323 |
| Egenkapitalandel | 41,5 % | 51,6 % | 47,7 % | 29,7 % | 15,4 % | −222,8 % | −57,2 % | 39,8 % | 34,8 % | 53,3 % | 61,2 % | 45,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.