CN MURERSERVICE ApS
Årsregnskap 2013–2022, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2022
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2022
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 8 384 | 12 900 | 4 000 | 0 | 0 | 45 793 | 65 440 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | 6 000 | 12 900 | 4 000 | 0 | −11 284 | 19 922 | 52 547 |
| Resultat før skatt | 0 | 6 000 | 13 360 | −11 119 | 11 329 | 13 775 | 86 974 | 50 667 |
| Årsresultat | 0 | 6 000 | 13 360 | −11 119 | 11 329 | 13 775 | 86 974 | 50 667 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 88 105 | 89 605 | 83 230 | 66 412 | 101 778 | 101 947 | 181 174 | 121 570 |
| Egenkapital | 88 105 | 88 105 | 82 105 | 65 412 | 76 531 | 65 202 | 51 427 | −35 547 |
| Sum gjeld | 0 | 1 500 | 1 125 | 1 000 | 25 247 | 36 745 | 129 747 | 157 117 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 1 500 | 1 125 | 1 000 | 25 247 | 36 745 | 129 747 | 157 117 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 98,3 % | 98,6 % | 98,5 % | 75,2 % | 64 % | 28,4 % | −29,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.