V-BIOTEK HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 56 769 | 53 207 | 67 394 | 42 998 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −802 074 | −789 384 | −821 210 | −820 376 | −511 024 | −360 803 | −765 850 | −953 739 | −862 834 | −1 027 616 | −1 324 299 | −296 828 | −5 033 809 000 |
| Resultat før skatt | 85 971 | −864 964 | −898 090 | −2 084 547 | −518 707 | −96 839 | 6 611 054 | −1 324 078 | −773 972 | −1 078 585 | −1 345 702 | −419 486 | −5 037 643 000 |
| Årsresultat | 85 971 | −863 949 | −736 590 | −1 929 547 | −404 807 | 51 661 | 6 841 754 | −1 060 678 | −579 072 | −839 613 | −1 204 936 | 374 126 | −5 037 643 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 7 651 092 | 4 478 331 | 5 189 520 | 5 971 081 | 7 686 281 | 7 180 604 | 7 249 107 | 9 409 431 | 7 702 562 | 8 982 104 | 9 653 430 | 15 666 973 | 16 025 610 000 |
| Egenkapital | 1 590 028 | 1 504 056 | 2 368 005 | 3 104 595 | 5 034 143 | 5 438 949 | 5 387 288 | −1 454 466 | −393 788 | 5 715 284 | 6 554 897 | 11 701 083 | 11 326 957 000 |
| Sum gjeld | 6 061 064 | 2 974 275 | 2 821 515 | 2 866 486 | 2 652 138 | 1 741 655 | 1 861 819 | 10 863 897 | 8 096 350 | 3 266 820 | 3 098 533 | 3 965 890 | 4 698 653 000 |
| Kortsiktig gjeld | 6 061 064 | 2 974 275 | 2 821 515 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 20,8 % | 33,6 % | 45,6 % | 52 % | 65,5 % | 75,7 % | 74,3 % | −15,5 % | −5,1 % | 63,6 % | 67,9 % | 74,7 % | 70,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.