KEN STEEN NIELSEN HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 987 430 | 2 130 293 | 2 135 833 | 2 311 250 | 2 792 097 | 2 101 739 | 2 047 520 | 2 371 764 | — | 798 984 | 865 199 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 805 635 | 2 087 488 | 4 356 250 | 3 057 317 | 2 593 607 | 1 568 340 | 1 466 410 | 632 707 | −2 062 524 | 4 680 711 | 1 251 992 | 1 552 769 | 1 575 420 | 322 049 |
| Årsresultat | 1 357 220 | 1 545 183 | 3 273 955 | 2 441 835 | 2 062 478 | 1 194 851 | 1 155 214 | 471 570 | −1 598 079 | 3 632 812 | 990 542 | 1 203 685 | 1 256 544 | 298 723 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 40 086 589 | 34 694 226 | 33 167 207 | 29 749 975 | 28 867 661 | 29 994 701 | 29 185 045 | 29 131 075 | 29 443 176 | 29 065 120 | 16 123 826 | 9 313 112 | 8 468 008 | 6 212 679 |
| Egenkapital | 17 346 038 | 16 123 818 | 14 700 635 | 11 544 480 | 9 217 045 | 9 467 567 | 8 383 315 | 7 336 102 | 6 970 331 | 8 568 410 | 4 820 825 | 3 830 284 | 2 626 599 | 1 370 055 |
| Sum gjeld | 22 740 551 | 18 570 408 | 18 466 572 | 18 205 495 | 19 650 616 | 20 527 134 | 20 801 730 | 21 794 973 | 22 472 845 | 20 496 710 | 11 303 001 | 5 482 829 | 5 841 409 | 4 842 623 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 284 653 |
| Egenkapitalandel | 43,3 % | 46,5 % | 44,3 % | 38,8 % | 31,9 % | 31,6 % | 28,7 % | 25,2 % | 23,7 % | 29,5 % | 29,9 % | 41,1 % | 31 % | 22,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.